Mafia III, DOOM a Rise of Tomb Raider pre PC: Týmto hrám unikli dátumy vydania

Mafia III

Keď sa darí, tak sa darí a viaceré americké obchody po silvestrovských oslavách vypustili do sveta informácie, ktoré sa zrejme ešte objaviť nemali. Ale tak čo, novoročná opica so sebou zrejme vzala nielen niektoré trápne zážitky, ale aj tajné pracovné informácie. Všimnúť si to ľudia mohli v obchodoch GameStop a Best Buy, ako aj v mnohých ďalších, kde sa objavil predobjednávkový kupón na tretiu Mafiu. Na ňom sa samozrejme objavil aj dátum vydania a podľa neho to vyzerá, že Mafia III vyjde 26. apríla/dubna 2016. Take-Two však hovorí, že k vydaniu dôjde počas fiškálneho roku 2017, teda zrejme až ku koncu roka.

Taktiež sa objavili informácie o dátume vydania Homefront: The Revolution, o čom sme vás informovali včera, a rovnako tak unikli informácie o vydaní DOOM-u. Opäť sa o to postaral predajca, tentoraz francúzska pobočka Amazonu. Tu sa pre zmenu objavila informácia, že DOOM vyjde 30. júna/června 2016. Bonusom je, že sa objavila aj informácia o dátume vydania Rise of Tomb Raider pre Windows 10, kde už Microsoft stihol sám potvrdiť informáciu – 28. januára/ledna 2016.

Mafia 3 Release Leak

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldy (GTA rulez) a závody, potom aj FPS-ká sú fajn. Nemám nič ani proti iným žánrom, len tie hry musia byť kvalitné. Plus ma bavia techológie. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže ťa zaujať aj...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *