DOOM: Nové info k režimu Warpath, k predobjednávke na Xbox dostanete prvé dva diely

DOOM

Bethesda oznámila nové detaily k pripravovanému režimu Warpath v hre DOOM, ktorá vychádza v piatok 13. mája 2016. Tento režim je vlastne DOOM-ackou obdobou režimu King of the Hill, ktorá bude klásť dôraz na zabíjanie nepriateľov. Ako tvrdia tvorcovia, v DOOM-e nemáte čas stáť na mieste ani sa ukrývať za rohmi a ani snipovať. Bude to adrenalínom nabité šialenstvo v aréne. Miesta, ktorým je treba vládnuť, sa pohybujú v kruhoch po mape a teda nie sú statické. Navyše, oproti nemu letí aj démonická runa, ktorá premení mariňáka na démona. Hráči si tak budú musieť vybrať, či chcú zabíjať nepriateľov, bežať po mape a chrániť dôležité miesta alebo sa môžu stať démonmi, ktorí budú zabíjať mariňákov.

Okrem toho sa Bethesda pozrela na rôzne Hack moduly a ich progress systém. Hack moduly sú niečo ako multiplayerové perky, ktoré sa dajú získať hraním. Nie sú viazané na mikrotransakcie a majú jednorázové využitie – hráči ich získavajú tak, že čím dlhšie hru hrajú, tým viac bonusov získajú. K zaujímavým hack modulom patrí napríklad Supply Timer, ktorý ukazuje hráčom, koľko času ostáva do respawnu pickupov. Scout ukazuje na mape polohu všetkých hráčov pár sekúnd po spawnutí. Vital Signs zas ukazujú zdravie ostatných hráčov a Power Seeker pre zmenu ukazuje polohu všetkých power-upov v blízkosti.

Ako bonus navyše hráči na Xboxe One dostanú k novému DOOM-u aj prvé dva diely zadarmo. Ide o časovo obmedzenú ponuku a rátať s ňou môžu najmä ľudia, ktorí si DOOM predobjednajú cez Xbox Store.

DOOM

via XboxAchievements

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *