Deals with Gold na čele so Saints Row a Metrom

Saints Row

Po tom, ako nám dal Microsoft možnosť kúpiť si Forzu 5 GOTY alebo Zoo Tycoon za zvýhodnenú cenu, nám prináša ďalšie Deals with Gold.

Tentoraz sa Microsoft pozrel hlavne na akčné tituly, kde sa do zľavy dostal minuloročný Saints Row: Gat out of Hell, také zvláštne pokračovanie ešte zvláštnejšieho SR IV. Ale nezabudlo sa ani na zábavu.

Piaty diel SR si môžete kúpiť teraz so 60% zľavou. Respektíve si ho budete môcť kúpiť, až Microsoft vyrieši problémy s Xbox Live. Tie bohužiaľ pretrvávajú od včerajšieho večera. Ak máte radi budúcnosť, najlepšie post-apokalyptickú, môžete si tiež kúpiť Metro Redux (viete si stiahnuť aj bezplatné demo) alebo Black Ops 3. Kúpiť sa dajú aj Escapists, ktorí svojou grafikou pripomínajú klasických Pokémonov. Len tu nebojujete s pokémonmi ale zdrháte z väzenia.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *