Square ruší predobjednávky Hitmana, bude ho vydávať po epizódach

hitman

Nový Hitman sa od predošlých odlišuje hlavne v tom, ako vyjde. Najprv sa hovorilo, že to bude epizodická hra, za ktorú zaplatíte 60€ a všetok obsah dostanete postupom času zadarmo. Ale zaplatili by ste 60€ za niečo, čo by ste prešli do pol hodiny a potom by ste museli čakať ďalších neviemkoľko týždňov na to, až sa sprístupní ďalšia epizóda? To by bol nezmysel a Square uznal, že takto svojej novej hre veľmi nepomôže. I spravil teda nové, rozumnejšie rozhodnutie. Namiesto toho, aby ste zaplatili plnú sumu a čakali, si budete po novom kupovať len samostatné epizódy, pričom tá prvá bude stáť 15€ a ponúkne prológ a prvú misiu v Paríži. Zároveň bude slúžiť ako base pre ostatné epizódy, ktoré vyjdú v nasledujúcich mesiacoch a zavedú nás do Talianska, Maroka, Thajska, USA a Japonska.

Ak by ste už ale náhodou chceli nadávať na to, prečo Square roz…štiepilo Hitmana na kúsky, tak tvorcovia majú pripravené vysvetlenie, prečo bude Hitman vychádzať takto neobvyklým spôsobom. Najnovší Hitman je totiž súčasťou dlhodobej série s jednotnou dejovou líniou, kde bude Agent 47 cestovať po svete a plniť medzinárodné kontrakty. Navyše, séria by mala byť oveľa živšia než predošlé diely a tomu napomáha fakt, že 47 neprejde všetky lokality hneď, ale budú si ho volať postupne. Ďalším dôvodom je zaistenie dokonalej kvality spracovania v každej pripravovanej epizóde. Po Paríži, ktorý debutuje 11. marca/března a každý mesiac zavítame do novej lokality, pričom tieto epizódy budú stáť 10€ každá. Prípadne si budete môcť zakúpiť Season Pass, kde ušetríte 10€.

Bonusom je zberateľská edícia hry. Tá bude stáť 140 dolárov, ale zato v nej dostanete zaujímavý obsah. Okrem hry, ktorú dostanete vo forme kódu na stiahnutie, je súčasťou balenia 25-centimetrová socha sediaceho Agenta 47, 60-stranový artbook a jedinečná krvavo červená kravata s klipsou.

Hitman Collector's Edition

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *