HITMAN dostane jednu Elusive Target, veľký patch a ďalšie kontrakty ešte tento mesiac

Hitman

Takto, rok dozadu, sme tu mali štart prvej sezóny HITMAN-a a mysleli sme, že to tak bude aj tento rok. Ale nie je. Namiesto toho tvorcovia oznámili rozšírenie prvej sezóny o ďalšie bočné kontrakty, ktoré sa budú v hre objavovať v nasledujúcich dňoch.

Už počas tohto týždňa môžeme čakať v Marrakeshi nový Escalation kontrakt, ktorého detaily zatiaľ nie sú známe. Je však jasné, že čím vyšší level, tým náročnejšie to bude. V priebehu druhého týždňa, ktorý trvá od 13. do 19. marca/března, hra dostane svoj 22. Elusive Target. Tentoraz sa bude pohybovať po Colorade, čo je vzhľadom k obtiažnosti mapy celkom blbé. Zároveň nás budúci týždeň čaká veľký marcový update hry.

O týždeň neskôr, medzi 20. a 26. marcom, pribudne 10 nových Featured kontraktov. No a v posledný týžedň nás čaká nový Escalation kontrakt v Bangkoku, na čo sa úprimne teším, keďže doposiaľ trpeli koncové tri epizódy veľkým nedostatkom bonusových kontraktov.

HITMAN March Content Schedule

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *