Ako skončí HITMAN? To nevedia ani samotní tvorcovia

HITMAN The Complete First Season Steelbook Edition

HITMAN na mňa tento rok zapôsobil a podľa mňa to je jedna z najpodarenejších hier tohto roka. Má však jeden kontroverzný problém a to epizodické vydávanie. Mne osobne to nejak veľmi nevadí, hoci by potešilo, keby mali niektoré epizódy viac príbehových misií.

Každopádne, prvá sezóna dopadla podľa plánu a už budúci rok by sme sa mohli pustiť do pokračovania v sezóne 2. Tvorcovia si hru predstavujú minimálne ako 3-sezónnu záležitosť, čo je v podstate prijateľný spôsob, ako hru udržovať nažive. Lenže, ako sa bude vyvíjať príbeh? To nevedia ani samotní tvorcovia. Drvivá väčšina vecí je totiž len na papieri. „Máme nápady a náčrtky, ale sami celkom presne nevieme, čo bude ďalej. Postupne sa to vyvíja,“ povedal kreatívny riaditeľ Io Interactive, Christian Elverdam.

Tvorcovia sa samozrejme do budúcna chcú poučiť z chýb, ktoré spravili pri prvej sezóne a zároveň budú pokračovať vo veciach, ktoré sa osvedčili: „Ešte stále sa sústredíme na prvú sezónu a tiež sa pozeráme na sandboxy. Získali sme niekoľko jasných odpovedí na to, čo je sandbox vo svete Hitmana. Keď sme na ňom začali pracovať, moc sme toho nevedeli, pretože od poslednej hry ubehlo naozaj veľa času.“ Zároveň vraví, že pri dvoch posledných epizódach sa rozhodli trochu experimentovať a zistiť, čo z toho bolo pre hru prospešné. Tiež chváli, že prvé dva levely, Paríž a Sapienza, boli naozaj veľmi obľúbené.

HITMAN Marakesh

via XboxAchievements

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár