Tron motorka teraz aj v GTA Online

GTA Online Deadline

Rockstar neprestáva s pridávaním obsahu a teraz tak trochu nadviazal na svoju naloženú bikerskú expanziu. Ibaže teraz si zrejme niekto z vedenia Rockstaru obľúbil Tron natoľko, že ho chcel mať priamo v GTA Online.

Rockstar oznámil nové DLC pomenované Deadline a to pridáva do hry známu Tron motorku, respektíve jej klon pomenovaný Nagasaki Shotaro. Nová motorka vyzerá bláznivo a závody s ňou sú ešte bláznivejšie. Hlavne preto, že do dokonalosti musíte upraviť aj svoj šatník a doplniť ho o nové tématické oblečenie. Čo je samozrejme aj celkom fajn riešenie, keďže vaša postava už musí poriadne smrdieť, keď má už 2 roky to isté oblečenie.

Dodatok Deadline zároveň predstavuje prínos rovnomenného režimu pre štyroch závodníkov, ktorí na motorkách šoférujú a musia s ňou zvíťaziť závod. Pochopiteľne. Každá motorka za sebou necháva svetelnú čiaru a podmienkou je, že sa hráč nesmie dotknúť cudzej čiary. V momente, kedy sa to stane, vybuchne. To všetko sa odohráva na super-rýchlych motorkách v uzavretej aréne, ktorá obsahuje aj power-upy ako spomalenie času alebo možnosť preskočiť nepriateľovu čiaru jednoducho pomenovaným trikom „Hop“. Expanzia už tradične prináša do hry aj dvojité odmeny do 21. novembra/listopadu.

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *