GTA V Premium Edition vyjde v apríli, poznáme obsah

GTA Criminal Enterprise Starter Pack
Rockstar o svojich plánoch všeobecne mlčí a väčšinou veci zaň odhalia nechcené únuky, datamineri alebo predajcovia. Tak je to napríklad v prípade pripravovaného rebootu Midnight Club, z ktorého sa na Xbox Live objavili prvé dva screenshoty. A podobne tomu bolo, keď Amazon pred pár týždňami do svojej ponuky zaradil GTA V Premium Edition.

Obsah tejto edície je oficiálne neznámy a preto sa hovorilo o rôznych možnostiach – dokonca o podpore Xbox One X alebo vydaniu Liberty City ako prvej veľkej expanzie sveta GTA Online. Lenže to, zdá sa, nie je pravda. Vlastne pôjde iba o „znovuvydanie“ GTA V, ktoré už v sebe bude mať nainštalované všetky doterajšie DLC a aktualizácie.

Zahŕňa to teda tri desiatky multiplayerových DLC, ktoré boli vydávané v priebehu uplynulých 5 rokov. A ako bonus bude jeho súčasťou sada Criminal Enterprise Starter Pack, ktorá hráčov poteší 1 000 000 GTA$ a obsahom v hodnote 10 miliónov. Zahŕňa to:

  • Nehnuteľnosti: Maze Bank West Executive Office, Paleto Forest, Gunrunning Bunker, Señora Desert Counterfeit Cash Factory, Great Chaparral Biker Clubhouse, 1561 San Vitas Street Apartment, 1337 Exceptionalists Way (10-miestna garáž)
  • Vozidlá: Dune FAV, Maibatsu Frogger, Enus Windsor, Obey Omnis, Coquette Classic, Turismo R, Pegassi Vortex, Huntley S, Western Zombie Chopper, Banshee
  • Zbrane, oblečenie a tetovania: Compact Grenade Launcher, Marksman Rifle, Compact Rifle, Stunt Race & Import / Export oblečenia, motorkárske tetovania

 

Sada mala byť podľa listingu na Amazone a ďalších stránkach k dispozícii už tento mesiac, 23. marca/března, no Rockstar celú vec na poslednú chvíľu odložil. Presne tak, ako je to uňho zvykom. A tak, podľa zdrojov blízkych portálu Kotaku, sada vyjde až v apríli/dubnu.

GTA V Premium Edition Xbox One Amazon

via Kotaku

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *