Amazon zalistoval do ponuky Splinter Cell 2018

Splinter Cell
Zdá sa, že rok 2018 bude rokom Toma Clancyho. Alebo aspoň jeho hier. Pretože okrem predčasného ohlásenia Tom Clancy’s The Division 2 na nás čaká nový Splinter Cell.

Jeho existenciu a tohtoročné vydanie naznačuje čerstvý listing v ponuke kanadského Amazonu, ktorý ho do ponuky zalistoval jednoducho ako „2018“ bez akéhokoľvek podtitulu, pre bližšie neuvedené platformy. Z toho by sa dalo usúdiť, že by sa mohlo jednať o reboot celej značky, čiže niečo, o čom sme špekulovali už pred rokom v našom vlastnom článku.

Splinter Cell 2018 Amazon

V ňom sme vyslovili domnienku, že ak Ubisoft vydá ďalší Splinter Cell, existuje niekoľko možností, ako to urobiť. V prvom rade ide o fakt, že Splinter Cell je viacmenej priamočiara singleplayerovka na čele so Samom Fisherom. Aspoň tak sme hru poznali doposiaľ. V prípade, že by sa Ubisoft rozhodol zachovať receptúru, nie je vylúčené, že by hra vyšla epizodickým modelom, čo by Ubisoftu mohlo generovať dlhotrvajúci zisk.

Alternatívnou možnosťou je, že by sa Splinter Cell sústredil už na celú organizáciu, ktorej je Sam členom, a vznikla by z toho ďalšia MMO na spôsob Ghost Recon: Wildlands alebo The Division. Lenže to je štýl, ktorý by zrejme tejto sérii nesedel. No ako sa už Ubisoft rozhodne koncipovať budúci Splinter Cell, ktorý je mimochodom prvý pre Xbox One, uvidíme na E3. A možno ponúkne logo na tento spôsob:

Splinter Cell Shadows

via XboxAchievements

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *