600-stranový návod na Sekiro: Shadows Die Twice je už k dispozícii

Sekiro je vonku už nejaký čas a zatiaľ čo niektorí ho už stihli prejsť, väčšinou to pri soulsborne hrách býva tak, že hru viac nehráte ako hráte. Prinajhoršom rozbijete svoj ovládač.

Ak si však nechcete pomáhať manuálmi na youtube, pretože si hru nechcete vyspoilovať, máte tu možnosť kúpiť si oficiálny 592-stranový návod na hru. Strategický manuál vám priblíži jednotlivé techniky a spôsoby, ako poraziť bossov alebo ako čo najefektívnejšie bojovať proti ostatným jednotkám. Len kapitola s bossmi má 140 strán.

Manuál bol napísaný v spolupráci s vydavateľom Future Press a autori priznali, že aj keď na ňom začali pracovať v polovici decembra/prosince, bodku za ním napísali na začiatku apríla/dubna. Zároveň tak zmeškali svoj pôvodný deadline, ale to je pri takejto ťažkej hre akceptovateľné. Okrem toho vraj museli knihu prepísať aj z dôvodu, že Sekiro vyšiel vo februári/únoru a do vydania knihy už stihol vyjsť patch 1.02, ktorý upravil hru tak, že si kniha vyžadovala revíziu.

Celkovo na knihe pracovalo 6 tvorcov, ktorí nielen písali texty, ale tiež kreslili mapy. Na napísanie knihy bolo vynaložených celkovo 10 000 hodín, ak do toho pripočítame prácu grafikov. Tí totiž nemali na starosti len rozmiestňovanie screenshotov a tvorbu tabuliek, ale aj samotnú tvorbu máp, ktoré vytvárali svojpomocne s použitím kamery. Manuál je dostupný na zakúpenie už teraz v amerických obchodoch.

via Activision

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldy (GTA rulez) a závody, potom aj FPS-ká sú fajn. Nemám nič ani proti iným žánrom, len tie hry musia byť kvalitné. Plus ma bavia techológie. Môj gamertag: gallardoSVK

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *