George R.R. Martin a tvorcovia Dark Souls údajne pripravujú novú hru

From Software v týchto dňoch trápia hráčov s novou hrou Sekiro: Shadows Die Twice, ktorej nechýba poriadna dávka souls-borne obtiažnosti. A čo bude ďalej?

Odpoveď na to má youtuber Spawn Wave. Ten vraví, že štúdio, ktoré stojí za fenoménmi Dark Souls a Bloodborne chystá ďalšiu hru. Jej scenár pripravuje George R.R. Martin a myslím, že to bohate stačí, aby sme už teraz mohli mať dôvod na radosť. Otec fenoménu Game of Thrones má pracovať na príbehu a celkovom lore hry, vďaka čomu je možné, že pôjde o záležitosť rozdelenú na niekoľko dielov. Podľa toho, čo zistil youtuber od svojich zdrojov, hráči napadnú niekoľko kráľovstiev, budú zabíjať ich kráľov a nadobudnú unikátne schopnosti, ktoré im umožnia pokračovať v masakroch. A samozrejme, asi ani netreba pripomínať, že obtiažnosť bude masakrálna.

Titul by mal byť predstavený údajne na E3 2019. Je pritom možné, že sa tak stane na Xbox konferencii, kde došlo minulý rok k odhaleniu čerstvo vydanej sekačky Sekiro: Shadows Die Twice, zasadenej do feudálneho Japonska.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

You may also like...

Pridaj komentár