EA Access oficiálne prichádza na PS4

6 rokov po debute služby EA Access na Xbox One predplatná služba oficiálne prichádza na PlayStation 4.

Užívatelia PS4 tak už od júla/července budú môcť vstúpiť do sveta športu, závodov a strieľačiek Electronic Arts za jediný mesačný poplatok vo výške 3,99€ mesačne alebo 24,99€ ročne. Služba ako taká bola doposiaľ dostupná exkluzívne pre Xbox One, keďže predošlé vedenie Sony ju na svojej platforme odmietalo. Odôvodnilo to tým, že služba nie je výhodná.

V skutočnosti je však predplatné ďaleko výhodnejšie z dôvodu, že za nízky poplatok máte prístup k viac ako 40 hrám od EA, čo zahŕňa samozrejme aj veľké série Battlefield, FIFA a Need for Speed. Okrem toho sú však súčasťou aj menšie hry ako Unravel či Fe, prípadne hry zo spätnej kompatibility ako séria Mass Effect či Dead Space.

Naďalej investujeme do digitálnych a predplatných služieb a vieme tak priniesť skvelé hry ešte väčšiemu množstvu hráčov na viac platformách, čo pokladáme za vzrušujúcu príležitosť pre každého. Našim cieľom je priniesť hráčom viac možností ako vyskúšať a hrať naše hry kdekoľvek a akokoľvek si zmyslia a preto s radosťou prinášame EA Access na PlayStation 4.

Matt Bilbey, výkonný viceprezident pre strategický rozvoj EA

PS4 verzia služby je totožná s tou, ktorú sme mohli posledných šesť rokov využívať na Xboxe. Hráči majú okrem obsiahlej knižnice vydaných hier k dispozícii aj tie najnovšie tituly už týždeň pred vydaním vďaka Play First Trials. Tieto hry sa dajú hrať po dobu 10 hodín, po ktorých vyžadujú buď kúpu alebo počkanie do uvoľnenia hry cez knižnicu Vault. Okrem toho majú predplatitelia k dispozícii 10% zľavu na všetky nákupy EA v ponuke PlayStation Store.


Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *