HITMAN: Prvý Elusive Contract cez víkend a Marakesh až o mesiac?

Hitman Elusive Targets

HITMAN v nasledujúcich dňoch konečne dostane to, čo mal dostať už na samotnom začiatku. Už tento víkend bude k dispozícii prvý Elusive Target kontrakt a vyzerá to na pomerne ťažkú záležitosť. Na dokončenie kontraktu Elusive Target máte len jeden pokus a keď vám to nevyjde, tak je jednoducho koniec, treba si počkať na ďalší. Aby toho nebolo málo, tak prvý takýto kontrakt bude k dispozícii len 48 hodín počnúc zajtrajším dňom.

Režim má aj niekoľko ďalších obmedzení. Hitmanov inštinkt vám neukáže, kto je vaša obeť a ani kde sa nachádza. Hru si počas hrania tohto kontraktu nemôžete uložiť a autosave neexistuje. Máte jednoducho jeden pokus a mám pocit, že pri večne padajúcich serveroch to bude docela blbé (hra vtedy surovo vykopne hráča do hlavného menu). Čo sa týka vašej obete, keď raz odíde preč z mapy, odíde nenávratne a keď ju raz zabijete, tak ostane navždy mŕtva. Ak zomriete počas misie vy, tak si to už zopakovať nemôžete, pretože ste už v danom prípade mŕtvy.

Pokiaľ ide o vydanie tretej epizódy, Io Interactive na nej samozrejme pracuje, no zatiaľ nemáme žiadne bližšie info k dátumu vydania. Nateraz stále platí správa, že hra vyjde koncom mesiaca, no netreba zabúdať ani na to, že aj vydanie druhej epizódy (Sapienza) bolo preložené zo začiatku na koniec apríla/dubna. Nečudovali by sme sa teda, keby HITMAN: Marrakech vyšiel budúci mesiac. Ale ktovie, možno nás tvorcovia prekvapia. V tejto epizóde by sme sa mali podľa všetkého stretnúť s mapou, ktorá bude ešte väčšia než tá v Sapienze a tak je veľmi pravdepodobné, že prinesie aj patrične veľké množstvo výzev na dokončenie. Epizóda bude stáť 10€ presne tak ako Sapienza a ďalšie plánované epizódy.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *