Call of Duty: Infinite Warfare trhá rekordy

call of duty Infinite warfare

Call of Duty: Infinite Warfare ešte ani nevyšlo a už pokorilo rekord! Nie je to ale rekord, po ktorom zrejme Activision túžil. Ako sa totiž ukázalo, týždeň starý trailer na Infinite Warfare sa stal najrýchlejšie dislikovaným videom v histórii YouTube, s tým že už po týždni získalo 1 milión negatívnych hodnotení. Rast negatívnych reakcií voči tomuto videu začal rásť rapídnejšie po tom, ako EA vydala trailer na Battlefield 1. Pre zaujímavosť, kým tam nájdeme sotva 30 000 negatívnych reakcií, u CoD Infintie Warfare je to 1,8 milióna a je veľmi pravdepodobné, že do konca týždňa pokorí 2 milióny.

Z hľadiska počtu dislikov pokoril už aj druhý rekord: Najhoršie herné video na YouTube. Prvenstvo však drží Justin Bieber so svojou skladbou Baby. Tá má 4 036 546 dislajkov. Trhne Infinite Warfare aj tento rekord? Uvidíme.

Každopádne, dôvodov pre negatívne postoje voči Call of Duty Infinite Warfare existuje viacero. V prvom rade, ľudí už nudia boje v budúcnosti. Teda najmä tých, ktorí hrajú core tituly, čo sú CoD a Battlefield. Kým EA dokázala ustúpiť od aktuálneho trendu včas, Activision išiel svojou cestou a ukázalo sa, že to zjavne nie je to, po čom hráči túžili. Niektorí tiež kritizujú grafické spracovanie hry, iní kritizujú spracovanie traileru. Kritiku voči „amatérskemu“ strihu vyjadrilo aj štúdio DICE, tvorcovia Battlefieldu 1. Ten, najmä vďaka zasadeniu do obdobia 1. svetovej vojny, získal viac ako 1 milión lajkov a to dokonca aj od skalných fanúšikov Call of Duty.

Mimochodom tento týždeň prebieha na Xbox Live výpredaj hier Call of Duty pre Xbox 360 aj Xbox One, takže ak máte záujem si zahrať napríklad Call of Duty 2 za polovičnú cenu (seriózne, kto by platil 20€ za hru z roku 2005?), tak teraz môžete. Rovnako sa dá zohnať aj Call of Duty 3, séria Modern Warfare a rovnako aj Advanced Warfare.

via HNOnline.sk

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *