Outer Rim DLC bude dostupné na víkend zadarmo

Star Wars Battlefront Outer Rim

EA si pripravila na tento víkend zaujímavú akciu, ktorá poteší jednak achievement hunterov a jednak ľudí, ktorí nechcú platiť veľa za DLC. Aby sa EA pokúsila zaujať týchto ľudí, cez víkend sprístupní DLC Outer Rim do Star Wars Battlefront úplne zadarmo, čím umožní hráčom vyskúšať si niekoľko nových máp, herných režimov, hrdinov a taktiež aj úlohy Hutt Contracts. Zbrane a karty Star Cards, ktoré sú súčasťou DLC Outer Rim, však budú dostupné len hráčom, ktorí majú DLC alebo Season Pass.

Samotné DLC Outer Rim ponúka niekoľko nových máp na Tatooine a Sulluste, ktoré sa nachádzajú na hranici veľmi vzdialenej galaxie. Na Tatooine je hneď niekoľko máp, ktoré sa odohrávajú v okolí alebo vo vnútri Jabbovho paláca, zatiaľ čo na Sulluste možno počítať so súbojmi v tamojších továrňach a nechýbajú tam ani vozidlá. Mimochodom, svojich nepriateľov nebudete môcť hádzať Rancorovi. Ten už totiž nežije, hra sa odohráva až po udalostiach v pôvodnej trilógii.

via Inquisitr

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *