Štyri nové mapy a nostalgický výlet v novom DLC Eclipse pre Black Ops 3

Call of Duty Black Ops III Eclipse

Activision odhalil informácie k novému DLC pre Black Ops 3, ktoré nesie pomenovanie Eclipse a ktorého vydanie bolo naplánované na máj/květen. Toto DLC-čko prinesie štyri nové multiplayerové mapy (jednu staronovú) a novú epizódu Zombies, ale užijú si ju len hráči na Xboxe One; na 360-ku toto DLC nedorazí.

Medzi mapami nájdeme:

  • Spire – futuristické letisko obiehajúce Zem na obežnej dráhe. Graficky ide o čisté prostredie so silným hi-tech nádychom. Mapa má niekoľko poschodí a aj otvorené priestory vhodné na mid-range battle
  • Rift – Jadro futuristického armádneho komplexu, ktorý miestami pripomína továreň a možno aj nejaké mapy z hier ako Shadowgun alebo Warframe.
  • Knockout – Radi by ste Mortal Kombat? Na tejto mape budete mať Brutal Kombat. A to preto, že zavítate do Shaolinského chrámu, ktorého interiér sa zabudol niekde v 70. rokoch minulého storočia.
  • Verge – Remake mapy Banzai z COD World at War, prerobená do postapokalyptickej podoby, ktorá viac odpovedá atmosfére Black Ops III. Narozdiel od mapy Knockout, na ktorej si zrejme budete chcieť zapnúť Boney M alebo Pink Floyd.

Zetsubou No Shima – Nie, nehovoríme o žiadnom anime, ale o novej epizóde Zombies, ktorú prinesie toto DLC. Tentoraz budeme bojovať proti zombíkom na odľahlom ostrove v Tichom oceáne, ktorý je sídlom Division 9, tajného biologického laboratória, ktoré skúmalo Element 115 a jeho vplyv na človeka, zver a rastliny. A aký mal asi vplyv, tak to už zrejme netreba opisovať. Epizóda ponúka nové druhy nepriateľov, inovatívne spôsoby prepravy, hrozivejšie pasce a klasické side questy.

Call of Duty Black Ops III Eclipse

via XboxAchievements

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *