Call of Duty: Black Ops 3 dostalo update pre Xbox One

Call of Duty Black Ops III

Zatiaľ čo väčšina štúdia Sledgehammer sa angažuje vo vývoji Black Ops 4, časť vývojárov sa aj naďalej odhodlane venuje predošlej časti.

Výsledkom tejto softvérovej podpory je nová aktualizácia Black Ops 3 pre Xbox One. Aktualizácia rieši niekoľko problémov, pričom jeden z nich úzko súvisel s Xbox One X. Výkonnejšia konzola totiž spôsobila kuriózny problém. Rýchlejšie načítavanie hry spôsobilo, že po pripojení do hry sa spustil odpočet do zápasu a jeho odštartovanie v čase, kedy sa ešte ostatným hráčom načítavala mapa. Tento problém bol opravený.

Update ďalej vyriešil problém s niektorými DLC mapami do režimov Multiplayer a Zombies, ktoré sa nedali hrať offline. Tiež vylepšil stabilitu hry. Na mape Redwood Snow boli opravené problémy s kolíziou, v režime Infected bol pre zmenu opravený problém, kvôli ktorému mohlo víťazom ukázať nesprávnu farbu. Finálnou zmenou je, že v režime Zombies pribudli všetkým držiteľom máp Gorod Krovi a Revelations sprístupnené doplnky Whimsical GobbleGums Projectile VomitingNewtonian Negotion.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *