Call of Duty: Black Ops III dostalo nový režim

Call of Duty Black Ops III
Black Ops III je dnes už celkom starešina, ale podarilo sa jej prežiť neúspešného nástupcu a zjavne hodlá co-existovať aj po boku WWII.

Call of Duty: Black Ops III totiž po viac ako dvoch rokoch od vydania dostalo nový režim a aktualizovanú mapu. Novým režimom je návrat Infected z predošlých hier. V ňom začína jeden hráč ako infikovaný a jeho cieľom je infikovať ostatných v časovom limite. Teda ak ste hrali Forzu Horizon, potom môžete veľmi dobre poznať nákazy aj stade. No a ďalšou novinkou je mapa Redwood Snow, ktorá je vlastne tématickou, snežnou verziou mapy Redwood.

Black Ops III tiež dostalo v rámci aktualizácie 1.27 nové Specialist motívy, kamufláž Permafrost a návrat sniperky XPR-50. A samozrejme aj niekoľko opráv chýb a vylepšenia optimalizácie, ako sa pri správnom update patrí.

 

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár