Black Ops 3: Zombie Chronicles uvidíme zajtra, no už dnes vieme, čo obsahujú

Black Ops 3 Zombie Chronicles

Síce to trvalo, no Activision si priznal neúspech Call of Duty Infinite Warfare. Tento rok sa vráti naspäť do čias druhej svetovej vojny v novom dieli. Hráči, ktorí preferujú budúcnosť, si pre zmenu prídu na svoje v Black Ops 3: Zombie Chronicles.

Zombie-orientované rozšírenie univerza Black Ops 3 má byť podľa nového leaku predstavené ešte tento týždeň, no je tu riziko, že správe nebude venovaného toľko priestoru čo Star Wars. Activision má totiž podľa leaku oznámiť expanziu Zombie Chronicles už zajtra, teda 4. mája/května. To je zároveň fanúšikovský deň Star Wars a čakáme, že viac sa bude svet sústrediť na Battlefront 2 a Posledných Jedi.

Jedným zo zajtrajších oznámení však predsa bude expanzia alebo sada expanzií pomenovaná ako Zombie Chronicles. Vzhľadom k samostatnému ratingu u ESRB by dokonca mohla vyjsť aj samostatne. Ale čo ponúkne? Okrem máp z Black Ops 3 ponúkne tri mapy z World at War, štyri mapy z Black Ops a mapu Origins z Black Ops 2. Budú to remastre a teda nie len klasické porty, aj keď všetko ostatné, čo bolo pre tieto levely typické, sa v Zombie Chronicles zachová. Okrem máp nájdeme v tejto expanzii aj Calling Cards karty pre niekoľko známych postáv, ako aj špeciálnu animovanú sadu „Zombie Heroes“ a limitovanú kamufláž.

Mapy:

  • World at War: Nacht der Untoten, Verruckt, Shi No Numa
  • Black Ops: Kino Der Toten, Ascension, Shangri-la, Moon
  • Black Ops 2: Origins

Problémom je, že expanzia vyjde najprv na PS4 a potom na ďalšie platformy.

Black Ops 3 Dragon

via XboxAchievements

 

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *