Activision ohlásil Call of Duty: Black Ops 4

Call of Duty Black Ops 4
Presne ako sa dalo čakať po množstve únikov, tak dnes Activision skutočne ohlásil Call of Duty: Black Ops 4. A zároveň potvrdil veci, ktoré sme o hre už tak trochu tušili.

Krátky 35-sekundový teaser nám ukazuje prvé zábery z hry, ktoré naznačujú hroziace riziko atómovej vojny, ako aj zasadenie v blízkej budúcnosti. Nasvedčuje mu scéna, v ktorej hráč ovláda bojového drona na zbitie nepriateľov. Zaujímavé však na teaseri je, že sa nás snaží navnadiť na poriadnu dávku inovácie. Na konci traileru totiž Treyarch hovorí, aby sme zabudli na všetko, čo sme doteraz vedeli. A že viac sa dozvieme na komunitnom evente 17. mája/května 2018.

Activision už dokonca stihol ohlásiť dátum vydania – 12. október/říjen, pričom hra vyjde určite na Xbox One, PC a PS4, a hovorí sa tiež o vydaní na Nintendo Switch.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

You may also like...

Pridaj komentár