Prečo by ste mali vynechať Call of Duty Black Ops 3 pre Xbox 360

Call of Duty Black Ops III

Tento rok nás čaká Call of Duty Black Ops 3 a aj keď sme s tým pôvodne nepočítali, hra bude dostupná nielen pre Xbox One a PS4, ale taktiež sa dostane na starú generáciu konzol. No aj keď táto správa mohla majiteľov Xboxu 360 najprv potešiť, teraz prinášame správu, ktorá vás možno donúti premýšľať nad tým, či sa vám oplatí zaplatiť za hru plnú sumu. Ako práve oznámil Activision, tak Call of Duty Black Ops 3 bude bez singleplayerovej kampane a bude sa jednať čisto o multiplayerovú záležitosť, teda ponúkne klasické multiplayerové režimy a zombie co-op režim pre 4 hráčov.

Hra však bude naďalej stáť 47,99€. Ak si hru chcete kúpiť aj napriek tomu a absencia príbehu vás nejak netrápi, tak ku hre môžete dostať kód na bezplatné stiahnutie prvého Black Ops. Záleží to však od regiónu a je otázne, či to tak bude aj u nás. A prečo nemáme singleplayer? Pretože tvorcovia vraj nedokázali preportovať singleplayerovú časť bez zhoršenia jej kvality.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *