Rainbow Six Siege nebude mať single-playerovú kampaň; beta predĺžená

Rainbow Six Siege

Rainbow Six Siege sem prišiel ako náhrada za zrušený titul Patriots, ktorý mal celkom pútavý príbeh z pera Toma Clancyho, ale ak ste čakali príbeh u Siege, tak ho čakáte zbytočne. Totiž podobne ako v prípade CoD Black Ops 3 pre Xbox 360, ani Rainbow Six Siege nebude mať singleplayerovú kampaň a bude multiplayerovou záležitosťou. Potvrdil to art director Scott Mitchell v rozhovore pre PCGamesN. Možnosť zahrať si lokálne bez zbytočného čakania v lobby tu je, ale zahŕňa to len tutorial a boje proti botom, kde sa naučíte hrať za jednotlivých operátorov a vyskúšate si ich techniku. Hlavne ale nečakajte žiaden príbeh, pretože hra ho nebude mať. Začína Ubisoft doplácať na smrť slávneho spisovateľa, ktorý sa stal zároveň elitou herného priemyslu?

Ubisoft zároveň predĺžil betu Rainbow Six Siege do 1. októbra, čo je príjemná správa, keďže cez víkend boli servery preťažené a mali sme problém pripojiť sa do hry. Snáď sa to už teraz podarí.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *