Sony vydalo návod, ako sťahovať hry zo Storu na PS4

Takto ma odje*alo.

Je rok 2019 a zatiaľ čo na Xboxe klope na dvere doba cloudová, Sony zverejňuje návod, ako sťahovať hry do konzoly PS4. Nie, vážne.

Spoločnosť takýmto revolučným spôsobom oslávila 6 rokov od vydania PlayStation 4. S postupne prichádzajúcou novou generáciou konzol zverejnila šokujúce zistenie, že sa do konzoly nedajú hry len nakupovať v obchodoch v krabicovej forme, ale že ak máte konzolu pripojenú k internetu, môžete si hry do nej nakupovať a dokonca aj sťahovať digitálne.

A ja že, čo je ten divný veľký hranatý konektor na zadnej strane mojej PS4 Pro… Uf, ďalší dôvod, prečo by som mal čím skôr predať svoj Xbox…

via Gamesite

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

5 komentárov

 1. Rado píše:

  ta predaj.

 2. Plugo píše:

  Sposob spisania tejto spravy, ste si mohli odpustit. Kedze sa na zaklade spravy radi venujete systemu PS4, ktory je pre xbox stranku zrejme velmi „tematicky“, tak spiste rovno, ze vysiel release date na The Last Of Us Part II 🙂 Alebo ked v 2014 Sony vydalo video s nazvom Step-by-step how to lend games to your friends, ktore pomohlo k systemu ps4 mat take cisla, ake ma. Mozno to video je oneskorene, ale oni robia taketo videa pravidelne pre novych pouzivatelov hernej konzoly.

  • Jaromír Miko píše:

   Pri tejto správe sme šli viacmenej s davom, keďže mnohých pobavilo práve to, že to vydali tak neskoro 🙂 Inak mám pocit, že sme State of Play spomínali v súvislosti s Inside Xbox, ktoré bolo len pár hodín po tom. Len si nie som istý, či to bolo tu na webe alebo na FB. Inak to video z 2013 pobavilo aj mňa, mám ho v pomyselnej marketingovej sieni slávy.

 3. mirec666 píše:

  Tá toba ide strašne rýchlo dopredu, dnes sťahujeme hry digitálne a zajtra tu bude čo? Internet 2? Wau!
  😀 😀

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *