Rainbow Six Siege dostáva výročný update s novou mapou a vylepšeným Tachankou

rainbow-six-siege-mid-season-reinforcements

Ako blesk z jasného neba Ubisoft ešte pred Vianocami vydáva novú veľkú aktualizáciu pre Rainbow Six Siege. Nová aktualizácia nesie meno Mid-Season Reinforcements a okrem opravy chýb prináša aj jednu novú mapu.

Alebo ak chcete, tak staronovú. V multiplayeri si totiž môžete odteraz užiť mapu Bartlett University, ktorú môžete veľmi dobre poznať z „príbehu“. Je to vlastne tá mapa z finálnej misie, v ktorej ste sa mali presvedčiť o kvalite svojho tréningu na univerzitnej pôde, kde teroristi použili chemické zbrane. Mapa bola teraz redesignovaná pre PvP účely a prešla si niekoľkými zmenami, ktoré oceníte v multiplayeri. Na mape už nenájdete plyn, kvôli lepšej orientácii bol pozmenený layout a tiež môžete ničiť steny.

Update tiež upravuje operátora Tachanku. Ten bol podľa Ubisoftu jednou z najmenej využívaných a najmenej prezentovaných postáv hry, s čím chce Ubisoft spraviť rázne zmeny. A preto si prešiel rebalancom a prepracovaním svojich vlastností, vďaka čomu je lepší a už nemá ten starožitný gulomet. Ubisoft to oznámil v jeho updatovanom životopise. No, hlavne štýlovo.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *