Operátori z Rainbow Six Siege teraz môžu získať potápačské okuliare a ďalšie letné doplnky

Rainbow Six Siege
Aj operátori majú radi letné šantenie sa a hoci v Rainbow Six Siege ich to bude zrejme stáť život, aspoň si jeho posledné chvíle vychutnajú vo veľkom štýle.

Ubisoft oznámil letnú kolekciu nositeľných doplnkov na postavy, ktoré zahŕňajú také veci ako potápačské okuliare, plavecké čiapky alebo skiny a charmy na zbrane. Celkovo sa jedná o 12 itemov rozdelených po troch kusoch do štyroch kategórií: Uniformy, Náhlavné súpravy, Skiny na zbrane a Charmy na zbrane.

Rainbow Six Siege Summer Pack

Letná kolekcia je obmedzená žiaľ len na zopár postáv: IQ, Dokkaebi, Lesion a Vigil. Pre zaujímavosť, Dokkaebi má k dispozícii napríklad potápačský oblek a Vigil tie okuliare. Ako inak, jdná sa o prémiové itemy, ktoré sa dajú zakúpiť pomocou prémiovej meny a tá pomocou mikrotransakcií. A uplatňuje sa loot box politika s výnimkou platinového packu – nakupovaním tých získate istotu, že nedostanete duplicitné itemy. Takže áno, napriek tomu, že je to cool, v tejto veci je to zlé.

Poteší aspoň to, že dva balíčky dostanete zadarmo po prihlásení sa do hry. Ostatné stoja 300 R6 Credits, takže celá sada stojí dokopy 25 dolárov. Držitelia Year 3 Passu dostanú 10% zľavu a tak zaplatia len 270 R7 kreditov za každú. Kolekcia je dostupná do 17. júla/července 2018.

Rainbow Six Siege Summer Pack

via WindowsCentral

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldy (GTA rulez) a závody, potom aj FPS-ká sú fajn. Nemám nič ani proti iným žánrom, len tie hry musia byť kvalitné. Plus ma bavia techológie. Môj gamertag: gallardoSVK

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *