EA odhalila plány so službou EA Access na leto a potvrdila príchod Dante’s Inferno

Dantes Inferno
EA začala teasovať hneď niekoľko veľkých oznámení spojených so službou EA Access na Xbox One. Tentoraz ohlásila, že chce do ponuky EA Access zaradiť Dante’s Inferno, čím by sa hra zároveň zaradila do spätnej kompatibility.

Hráči by si tak mohli vychutnať tento, inak celkom kvalitný titul z Xboxu 360, zadarmo. Teda nie celkom, ešte stále je treba mať na to predplatné EA Access, prípadne hru kúpenú na účte v digitálnej podobe alebo ju vlastniť doma na disku. Spoločnosť tiež v ponuke odhalila to, že sa do ponuky EA Access pridajú aj hry The Sims 4, FIFA 18, FeBurnout Paradise Remastered.

EA zároveň na webe oznámila, že sa chystá redesign webovej verzie EA Accesss možnosťou vyvolania inštalácie hier na diaľku. Teda to, čo už teraz umožňuje Xbox Store, ale teraz by to zrejme umožnil aj samotný web EA Access. Redesign má pritom črty toho, čo sme mohli vidieť na EA Play konferencii, kde nám Electronic Arts ukázali niečo, čo svojim vzhľadom pripomína Netflix. Všetky zmeny sa majú prejaviť od júla/července do septembra/září 2018.

EA Access Summer 2018 Update

via WindowsCentral

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *