Rainbow Six Siege dostane veľký grafický upgrade na PC, dočká sa ho aj Xbox?

Rainbow Six Siege UHD Patch

Necelé dva roky od vydania čaká Rainbow Six Siege grafický upgrade. Zatiaľ však len na PC, kde si ho užijú len tí, čo hrajú na hi-end zostavách.

Grafický overhaul bude súčasťou Ultra HD Texture Packu a ako už názov značí, do hry prinesie UHD textúry. Teda niečo, čo by mohol využiť v budúcnosti aj Xbox One X, no Ubisoft zatiaľ takýto plán neoznámil. Čo však oznámil o pripravovanej PC verzii, je masívna veľkosť aktualizácie – 42GB.

Rainbow Six Siege UHD Patch Map Comparison

Grafického upgradu sa však dočkajú aj hráči hrajúci pri nižších nastaveniach. Ubisoft zapracoval na optimalizácii, čo mu umožnilo pridať do hry dodatočné grafické vylepšenia. Hráči môžu očakávať výrazný upgrade textúr prostredia, menší upgrade textúr postáv a tiež sa chystá vylepšený systém osvetleniarenderovania oblakovdetailnejšie modely postáv.

Rainbow Six Siege UHD Patch Lightning Comparison

Hráči, ktorí chcú hrať na PC pri Ultra HD, si tiež musia nachystať poriadny hardvér. Hra vyžaduje minimálne 6GB grafickú kartu – aby hra renderovala špičkový obraz pri natívnom 4K.

Ubisoft tiež priblížil veľkosti tretieho sezónneho updatu na ostatných platformách. PC bez UHD packu môžu očakávať 26GB patch a hráči na konzoliach (Xbox One, PS4) majú čakať 15GB patch.

Rainbow Six Siege UHD Patch Character Comparison

via WCCFTech

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *