Rainbow Six Siege dostane podporu Xbox One X v najbližšom update

Operation Para Bellum Rainbow Six Siege
Ubisoft vypočuje priania fanúšikov a taktická co-op akcia Rainbow Six Siege konečne dostane podporu Xbox One X! Hra vďaka aktualizácii pobeží vo vyššom rozlíšení a pritom si zachová stabilných 60fps.

Presne kvôli tomu však nemáme očakávať natívne 4K rozlíšenie. Namiesto toho hra pobeží v 1728p 60fps na Xbox One X, čo je o niečo vyššie oproti 1440p, v akom hra pobeží na konkurenčnej PS4 Pro. Pritom hra bude naďalej využívať checkerboarding, pri ktorom bude v jeden moment vyrenderovaných len 50% obrazu. Ubisoft však nevylučuje ani možnosť, že by hra využívala dynamické renderovanie obrazu, kedy by 50% predstavovalo len absolútne minimum.

Podpora pre Xbox One X a PS4 Pro pribudne v najbližšej aktualizácii, ktorá nesie názov Operation Para Bellum. Táto operácia vychádza v júni/červnu a prináša do hry dvoch operátorov talianskej G.I.S., Maestra a Alibi. Maestro má k dispozícii takmer nezničiteľné kamery, ktoré vidia takmer cez všetko a vedia sa same ubrániť laserom. Alibi pre zmenu dokáže vyvolať hologramy, ktorými zmätie nepriateľa. Obe postavy budú dostupné buď v rámci Year 3 Passu alebo sa budú dať zakúpiť v hre s pomocou in-game meny Renown. Ďalej sa do hry dostane v poradí 20. mapa, luxusná toskánska Villa. Bývalý majetok asasínov sa dnes nachádza na území nebezpečnej organizácie Vinciguerra, ktorá sa špecializuje na pašeráctvo.

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *