Ubisoft oznámil a začal predávať Rainbow Six Siege: Year 4 Pass

Rainbow Six Siege Year 4 Pass
Rainbow Six Siege mieri do svojho štvrtého roka a Ubisoft už nielen oznámil, ale rovno aj začal predávať Year 4 Pass. Pre hráčov to môže samozrejme znamenať aj to, že sa dočkáme nových edícií, čoho svedkami sme boli aj po uplynulé dva roky.

K oznámeniu nových bundlov nedošlo, ale Year 4 Pass je dostupný už teraz za cenu 29,99€. V súčasnosti platí aj to, že pokým si hráči kúpia pass do 4. marca/března 2019, dostanú Volcano Signature Skin na zbrane. Takisto držitelia Year 3 Passu dostanú pri kúpe nového passu ako bonus 600 R6 kreditov na prémiové nákupy.

Ako sa dalo čakať, sezóna bude zahŕňať 8 nových postáv, ktoré budú vychádzať vo dvojiciach každé tri mesiace. Súčasťou balenia bude aj 8 nových kusov uniforiem a prílb a 600 R6 kreditov (ekvivalent 4,99€). Súčasťou sú aj VIP perky v podobe týždňového skorého prístupu k novým operátorom, 10% zľava na nákupy v in-game obchode, 5% boost na Renown a 0,3% Alpha Pack boost. Samotné VIP členstvo má len obmedzenú platnosť a to do 31. januára/ledna 2020. Celkovo to teda funguje podobne ako predošlé Year Passy.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Jeden komentár

  1. TimeSplitter píše:

    Jako majitel vsech predchozich season passu a fanda R6S jim rad dam penize i za tenhle.
    Vlastne, uz se stalo. ?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *