Rainbow Six Siege vo štvrtej sezóne poputuje do Maroka

Rainbow Six Siege
Rainbow Six Siege neustále napreduje vpred a pomaly sa k nám blíži štvrtá sezóna tretieho roka Rainbow Six Siege. Vieme to, pretože Ubisoft už začal teasovať obsah novej sezóny.

Tretia zima v podaní Rainbow Six Siege bude celkom exotická, pretože dúhovú šestku vyšle do slnečného Maroka, odkiaľ by tiež mohli pochádzať dvaja noví operátori. Ich identitu zatiaľ nepoznáme, no veríme, že Ubisoftu nebude trvať dlho, než odhalí aj to. Štvrtá sezóna bude zároveň poslednou v rámci tretieho ročníka hry a očakáva sa, že už budúci rok ju vystrieda v poradí štvrtý Season Pass, ktorý zabezpečí hráčom okamžitý prístup k ďalšiemu chystanému obsahu hry.

Novú sezónu R6S by tiež malo sprevádzať vydanie hry v Ázii a s tým spojená cenzúra obsahu, ktorý v tamojších krajinách nie je priveľmi prípustný. Zahŕňa to napríklad úpravu ikon, odstránenie výherných automatov alebo aj zmiernenie neónov propagujúcich erotické kluby. Toto rozhodnutie sa stretlo s dávkou kritiky, zďaleka však nie tak veľkou, akej čelil Blizzard za ohlásenie mobilného Diabla: Immortal.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár