Rainbow Six Siege vo štvrtej sezóne poputuje do Maroka

Rainbow Six Siege
Rainbow Six Siege neustále napreduje vpred a pomaly sa k nám blíži štvrtá sezóna tretieho roka Rainbow Six Siege. Vieme to, pretože Ubisoft už začal teasovať obsah novej sezóny.

Tretia zima v podaní Rainbow Six Siege bude celkom exotická, pretože dúhovú šestku vyšle do slnečného Maroka, odkiaľ by tiež mohli pochádzať dvaja noví operátori. Ich identitu zatiaľ nepoznáme, no veríme, že Ubisoftu nebude trvať dlho, než odhalí aj to. Štvrtá sezóna bude zároveň poslednou v rámci tretieho ročníka hry a očakáva sa, že už budúci rok ju vystrieda v poradí štvrtý Season Pass, ktorý zabezpečí hráčom okamžitý prístup k ďalšiemu chystanému obsahu hry.

Novú sezónu R6S by tiež malo sprevádzať vydanie hry v Ázii a s tým spojená cenzúra obsahu, ktorý v tamojších krajinách nie je priveľmi prípustný. Zahŕňa to napríklad úpravu ikon, odstránenie výherných automatov alebo aj zmiernenie neónov propagujúcich erotické kluby. Toto rozhodnutie sa stretlo s dávkou kritiky, zďaleka však nie tak veľkou, akej čelil Blizzard za ohlásenie mobilného Diabla: Immortal.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldy (GTA rulez) a závody, potom aj FPS-ká sú fajn. Nemám nič ani proti iným žánrom, len tie hry musia byť kvalitné. Plus ma bavia techológie. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže ťa zaujať aj...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *