Rainbow Six Siege bude mať bezplatné DLC

Rainbow Six Siege Operation Black Ice

Ako som sa už vyjadril v dojmoch z bety Rainbow Six Siege, Ubisoft si pripravil pre fanúšikov taktickej akcie obdobu Counter-Striku s prvkami, ktoré boli typické pre R6. Narozdiel od predošlých dielov, Siege nemá príbehovú líniu, ale len singleplayerový a multiplayerový režim, kde navyše existuje veľká šanca, že single budete hrať skôr ako taký tutorial. No vzhľadom k tomu, že je v hre vopred daný počet máp, jednotky a možnosti upgradov, existuje šanca, že vás hra časom omrzí. Tomu chce ale Ubisoft zabrániť a preto oznámil, že bude hru zásobovať DLC obsahom. A čo poteší viac, tak za dodatočný obsah nezaplatíte ani cent! Ide tak už o tretieho veľkého vývojára, ktorý sa rozhodol poskytovať DLC do hier zadarmo, druhým je totiž EA s novým Need for Speed a za tým všetkým pravdepodobne stál Rockstar so svojim GTA V, ktoré nemá ani jeden platený dodatok a balíčky sem priniesli celkom veľa obsahu.

Ubisoft chce teda počas roka 2016 vydať štyri DLC balíčky, každý v inom ročnom období. Na samom začiatku roka uvidíme balíček Operation Black Ice. Ten prinesie dvoch nových operátorov, novú mapu a ďalšie novinky, ktoré zatiaľ nboli oznámené. Behom celého roku potom uvidíme 8 nových operátorov, štyri nové mapy, nové zbrane, herné režimy, nové možnosti úpravy skinov a napokon aj sezónne eventy a obsah. Takže na Vianoce s vysokou pravdepodobnosťou čakajte Bruca Willisa a jeho Smrtonosnú pascu. Postavy a skiny si budete môcť nakupovať pomocou herných peňazí (Renown) alebo mikrotransakciami.

Rainbow Six Siege 2016 Roadmap

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *