Ubisoft už posiela kódy do bety Rainbow Six Siege

Rainbow Six Siege Beta

Pokiaľ ste mali šťastie a sledovali ste fanstránku Xbox One CZ/SK na Facebooku, mohli ste si uchmatnúť jeden z kódov, ktoré ste mohli zadať na stránke Ubisoftu, aby ste si zabezpečili istý prístup do zatvorenej bety Tom Clancy’s Rainbow Six Siege. Existujú samozrejme aj iné spôsoby ako sa dopracovať ku kódu, ale toto je jeden z tých, ktorý vám nijak zásadne nezasahoval do času ani do peňaženky. Ubisoft na vás samozrejme nezabudol a už dnes začal ľuďom posielať na e-mail kódy, ktoré majú zadať buď na stránke Xboxu alebo priamo na konzoli Xbox One, aby si mohli začať sťahovať betu nového Rainbow Six. Ako bonus k tomu dostávajú štvorstranný extrakt taktického manuálu, ktorý nájdete len v Art Of The Siege edícii hry.

Samotná beta má 6.83 GB, čo je celkom príjemné. Hráči si v nej môžu vyskúšať PVP multiplayer, ako aj multiplayer PVE. Okrem toho sú k dispozícii tri mapy a 14 operátorov. Do registrovanej bety je možné sa zaregistrovať na stránke www.rainbow6.com/beta alebo ju získate v prípade, že si predobjednáte hru na Xbox Store.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *