Dark Horse Comics odhaľujú „The Art of Gears 5“ knihu

Gears 5

Pri hrách je zvykom, že akýkoľvek merch vrátane artbookov vychádza spolu s hrou. Výnimkou nie je ani Gears 5, ktorý dostane artbook od Dark Horse Comics – The Art of Gears 5.

Kniha má vyjsť spolu s hrou, ktorej vydanie sa očakáva na november/listopad pre Xbox a Windows 10.

Artbook má ponúknuť hĺbkový pohľad do pripravovanej hry štúdia The Coalition a zameria sa na vývoj postáv, príšer aj zbraní, ktoré budú zohrávať v hre kľúčovú rolu. Dark Horse Comics zároveň sľubujú, že kolekcia artworkov poskytne doposiaľ najhlbší pohľad do série Gears of War. Kniha tak má byť ešte lákavejšia, než artbook k Gears of War 4, ktorý vyšiel po boku hry na jeseň/podzim 2016.

Propagačné materiály ku knihe nám zároveň poodhalili príbeh Gears 5, z ktorého sme dodnes videli len trochu. Už to však stačilo na to, aby sme vedeli, že dôležitú rolu v hre bude zohrávať Kait, ktorá sa oddelí od JD Fenixa a Dominica. A čo prezrádza kniha?

V Gears 5 sa svet rozpadá. Swarm narušila armádu robotov Koalície a postupuje na ľudské mestá. S blížiacou sa hrozbou sa Kait Diaz oddelí, aby odhalila svoje napojenie na nepriateľov a spoznala skutočnú hrozbu – seba samu. The Art of Gears 5 do detailu skúma túto novú silnú kapitolu série Gears of War a sleduje vývoj akciou nabitej hry s artom, ktorý siaha od raných konceptov až po vyladené rendery.


via Comicbook.com

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

2 komentáre

  1. Felda píše:

    Těším se na nové Gearsy. Dohrál jsem 4ku a bavil jsem se. Teď jedu remastrovanou jedničku a taky pecka.

  2. TimeSplitter píše:

    Nasel by se i link na pre-order? ?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *