Prvý pohľad na hlavnú postavu Watch Dogs 2?

Watch Dogs 2

Po nie veľmi obľúbenej jednotke chce dať Ubisoft svojim hackerom druhú šancu a preto pracuje na Watch Dogs 2, ktoré už nebude obmedzované predošlou generáciou konzol a vyjde len na Xbox One a ďalšie aktuálne platformy. Druhý diel sa bude odohrávať v San Franciscu a vžijeme sa do role nového hrdinu, ktorého meno ešte nepoznáme. Nový obrázok od jedného z MoCap hercov nám však ukazuje, ako by mal vyzerať. Oproti Aidenovi vyzerá mladšie a pretože je druhý v poradí, zrejme bude aj zdatnejší. Predsa len, od druhého dielu sa očakávajú nejaké nové hackerské vychytávky.

Aiden Pearce a hlavná postava Watch Dogs 2 majú však jednu vec spoločnú: Obaja nosia anarchistickú šatku, ktorá vyjadruje, že sú to rebeli idúci proti systému. Proti systému a tajomstvu chcel ísť zrejme aj King, ktorý zverejnil fotku s hashtagom #WatchDogs2, čím vlastne potvrdil, že práce na druhom dieli sú v plnom prúde. Bodaj by nie, keď je vydanie hry naplánované na apríl/duben 2017 a vývojári tak majú 11 mesiacov na dokončenie. Fotku už na Instagrame nenájdete, Kingov profil je totiž momentálne locknutý pre verejnosť a všetky jeho fotky sú súkromné. Hru zrejme uvidíme o mesiac na E3.

Sme zvedaví, ako to dopadne tentoraz. Predpokladáme, že nás už Ubisoft nebude opíjať pre-renderovanou grafikou, ako tomu bolo pred vydaním prvého dielu. Všetci totiž vieme, ako to s tou grafikou dopadlo.

Watch Dogs 2 Leaked character

via GameSpot

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *