V Dishonored 2 začujeme známe hlasy z Game of Thrones

Dishonored 2

Bethesda začína odhaľovať čoraz viac informácií k Dishonored 2 a po odhalení dátumu vydania prezradila aj niečo bližšie k dabingu.

Hneď na začiatok sa stretávame so Stephenom Russellom, ktorý už prepožičal svoj hlas Thiefovi od Square a teraz sa vráti ako Corvo v novom pokračovaní Dishonored. Russellov hlas sme mohli počuť už predtým v Skyrime alebo Fallout 4, no a teraz sa objaví v ďalšej hre od Bethesdy. Ako herca ho potom môžete poznať z Game of Thrones alebo Marvel Daredevil. Ak ste ten druhý nevideli, dá sa pozreť na Netflixe.

K ďalším menám, s ktorými sa stretneme v titulkoch Dishonored 2, patrí Sam Rockwell, Vicnent D’Onofrio, Pedro Pascal, Jamie Hector, Robin Lord Taylor. Zo ženského obsadenia to potom bude Erica Luttrel a Rosario Dawson, tá pekná baba z Men in Black II.

Dishonored 2 vychádza 11. 11. 2016. Prvý gameplay však uvidíme o mesiac na E3, kde má Bethesda svoj vlastný stánok a aj svoju vlastnú konferenciu, čím sa vydá po stopách minulého roka, kedy navštívila E3 prvýkrát.

Dishonored 2 Release Date

via XboxAchievements

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *