E3: Bethesda odhalila Dishonored 2

Dishonored 2

Po tom čo Bethesda omylom leakla Dishonored 2 vďaka zapnutému livestreamu na Twitchi, ho spoločnosť predsa len odhalila na svojej E3 konferencii. Tu oznámila, že očakávaná hra vyjde už na jar budúceho roku a samozrejme prostredníctvom traileru odhalila aj ďalšie novinky. V hre si opäť zahráme za Corva Attana, no už nebude jedinou hrateľnou postavou – na výber totiž bude aj zosadená panovníčka Isles, Emily Kaldwin. Dishonored 2 sleduje práve jej príbeh – ten sa odohráva 15 rokov po zmiznutí lorda Regenta a Emily bola zosadená nepriateľom, proti ktorému budeme bojovať. Každá postava má pritom svoju vlastnú výbavu a schopnosti, no nie je jasné, či sa medzi nimi bude možné prepínať tak ako v GTA alebo AC Syndicate. Samotná hra sa teraz odohráva v meste Karnaca.

Mimochodom, Bethesda ešte pred vydaním Dishonored 2 vydá remaster pôvodnej hry, ktorý vyjde 28. augusta a ponúkne všetky vydané DLC-čka. Za remaster si zapaltíme 40 dolárov a pravdepodobne rovnakú cenovku v eurách uvidíme aja na slovenskom Xbox Store. To je dvojnásobok ceny pôvodnej hry pre Xbox 360 bez doplnkov.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *