Príbehy Corva a Emily sú uzavreté, budúce časti Dishonored prinesú nové postavy

Dishonored Death of the Outsider

Ako blesk z jasného neba Bethesda na tohtoročnej E3 predstavila nové standalone pokračovanie série Dishonored: Death of the Outsider. Vzhľadom k veľkému časovému odstupu medzi D1 a D2 hra prekvapuje o to viac tým, že vychádza už na jeseň/podzim.

Tento diel nám ešte doplní udalosti z predošlých dvoch hier, pričom uvidíme dve nové hlavné postavy – Billie Lurk a Dauda, jej mentora. Misia je jasná, majú zabiť Outsidera. Tvorcovia už potvrdili, že tento diel uzavrie aktuálnu ságu. Ak by sa teda začalo robiť na Dishonored 3, máme od neho očakávať úplne nový príbeh s novými postavami a zasadením.

To ale ešte neznamená, že by Arkane Studios potvrdili Dishonored 3. Všetko je zatiaľ len v hypotetickej rovine a tvorcovia nám len naznačili, že ak by mala séria niekedy pokračovať, treba sa pripraviť na zmeny.

via WCCFTech

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *