Dishonored: Death of the Outsider vychádza už onedlho na Xbox

Dishonored: Death of the Outsider

Bethesda tiež nechýbala na E3 a aj keď si väčšinu pozornosti získal Wolfenstein II: The New Colossus a The Evil Within 2, neboli to jediné hry, ktoré predstavila. Mimo nich totiž ukázala Dishonored: Death of the Outsider.

Viac ako nové pokračovanie to je skôr spin-off expanzia značky. Hlavnou postavou tentoraz nebude Corvo ani jeho dcéra, ale zabijačka Billie Lurk, ktorá sa podujme na jednu z najväčších vrážd v univerze Dishonored – vraždu Outsidera. Takže vlastne samotný názov hry spoiluje, o čo tu ide.

Napriek tomu, že už názov vyzrádza celú pointu, však môžeme očakávať špičový level design a prepracovaný, pútavý storytelling. Dokonca sa vraví, že každé hráčovo rozhodnutie ovplyvní dej, skoro ako pri hrách od Telltale. Až na to, že toto nebude klikačka ale klasická stealth akcia postavená na engine z Dishonored 2.

Dishonored: Death of the Outsider vychádza 15. septembra/září na Xbox One, PC a PS4.

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *