Watch_Dogs 2 oficiálne oznámené, tu sú prvé trailery a informácie

Watch_Dogs 2

Po raňajšom úniku už Ubisoftu nezostalo nič iné, než Watch_Dogs 2 konečne predstaviť. A tak ho predstavili spolu s kolekciou prvých screenshtovo a niekoľkých trailerov, ktoré môžete vidieť nižšie. Tie nám ukazujú rôzne aspekty hry, či už je to „hacknutá“ forma multiplayeru alebo príbeh. V prvom rade sa asi pozrime na ten príbeh. Hlavnou postavou je tentoraz Marcus Holloway, hacker a člen skupiny Dedsec, s ktorou sme sa stretli už v minulej časti. Marcus je okrem iného aj parkourista a presne preto sa v hre budeme môcť pohybovať aj týmto neobvyklým štýlom… fyzickej aktivity. Navyše už z traileru je jasné, že parkour bude možno na rovnakej úrovni ako v Mirror’s Edge. A možno nie. Ale vyzerá cool, musíme uznať.

Watch_Dogs 2 nám vyprofilovalo Marcusa ako krivo obvineného previnilca, ktorý je na úteku za zločin, ktorý nespáchal. Aj preto je celkom dosť možné, že nám tu hru budú veľmi často sťažovať policajti. Mimochodom, trestný čin mu prišil systém ctOS 2.0, ktorý je vylepšenou verziou systému z prvého dielu. Marcus chce preto na oplátku so svojou partiou zničiť ctOS, aby sa ukázalo, že počítač nikdy nevyhrá nad človekom. Ak nerátame šachový zápas medzi Kasparovom a Deep Blue.

Hra si inak zachováva tradičný princíp hackovania (jedným tlačidlom?) všetkého, čo je nejak napojené na internet. Pretože je San Francisco tak blízko Silicon Valley a hemží sa to tu inováciami, nečudo, že už budeme môcť hackovať aj autá a iné typy vozidiel. Žeby sme dostali sandbox na úrovni GTA a dostali aj možnosť lietať na menších lietadlách? Bolo by to zaujímavé. Určite budeme môcť ovládať aspoň jeden lietajúci stroj a to Marcusovu drobnú kvadrokoptéru. Tú samozrejme hackovať nemusíte, stačí na to appka 🙂

Inak ak ide o ten „hacknutý“ multiplayer, tak hra bude síce primárne singleplayerovou záležitosťou, ale pokojne sa môže stať, že počas hrania uvidíte aj iného hráča, ktorý práve hrá a zhodou náhod sa nejak dostal do vášho sveta. No čo už, je to predsa hacking! Watch_Dogs 2 vychádza 15. novembra/listopadu 2016 a dostupné bude v troch edíciách, okrem štandardnej totiž vyjde aj Deluxe edícia s pridanou hodnotou a nakoniec aj Gold edícia so Season Passom, ktorý doplní hru o nové misie.

 

Watch Dogs 2

Watch Dogs 2

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *