Watch_Dogs 2 so Season Passom, expanziami a uniknutým trailerom!

Watch Dogs 2

Nie je už novinkou, že sa Watch_Dogs dočká druhého pokračovania ešte tento rok. Ale je pravda, že pôvodne to s dvojkou vyzeralo neisto po nie príliš vydarenej jednotke, ktorá bola nudná a graficky dosť osekaná oproti originálu. Ubisoft by však zrejme s dvojkou mohol napraviť reputáciu značky podobne ako sa AC II postaralo o mega-úspech celej série. Ibaže pri Watch_Dogs 2 sa už teraz vie, že sa hra dočká minimálne jednej expanzie. Totiž, hra bude predstavená dnes večer, ale Amazon už teraz zaradil do ponuky tri edície zatiaľ nevydanej hry.

  • Watch_Dogs 2 za cenu 60 dolárov
  • Watch_Dogs 2 (Deluxe Edition) za cenu 70 dolárov, zrejme s 1-2 bonusovými misiami a DLC skinmi alebo niečím takým
  • Watch_Dogs 2 (Gold Edition) za 100 dolárov, pravdepodobne s novou kampaňou alebo rozšírením základného príbehu.

Mimochodom, trailer už bol leaknutý ako reklama na Twitchi, takže Ubisoft je zrejme nadšený! Trailer, ktorý môžete vidieť na Sectore, nám ukazuje nejaké nové schopnosti a vyzerá to, že sa hackeri v San Franciscu plánujú vzbúriť proti systému. Zaujímavo vyzerá prítomnosť parkouru v hre, ktovie, či je len súčasťou misie alebo sa bude dať praktikovať častejšie. Každopádne, je to zaujímavé už len z dôvodu, že zajtra vychádza Mirror’s Edge Catalyst a parkour vyzerá v oboch prípadoch celkom dosť podobne. Grafika v traileri je…. zatiaľ to nazvime propagačná, keďže je kvalitná, ale vieme, ako to dopadlo s prvým dielom.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *