LEGO Dimensions 2 už na E3?

Lego Dimensions

Je to sotva rok, čo do obchodov zamierili LEGO Dimensions, kocková alternatíva k hrám ako bolo napríklad Disney Infinite. Len s rozdielom, že kým Disney Infinite bolo výhradne o postavičkách „magického deda rozprávkara“, tak LEGO Dimensions prináša akciu aj tam, kde by ste to čakali najmenej – napríklad Portal. No a vyzerá to, že podobným smerom sa bude uberať aj pokračovanie, ktoré by mohlo byť ohlásené už na E3. Nebudú to však nové dodatky, ale úplne nová hra, LEGO Dimensions 2.

Dvojka by mala podľa všetkého vziať do úvahy až 9 nových značiek, vďaka ktorým môže byť aj dvojka tak cool ako jednotka. Už v základe môžeme čakať Sonic the Hedgehog, Adventure Time, Ghostbusters, Back to the Future a dokonca plánujú legáči pribrať do partie aj nový spin-off k Harrymu Potterovi, ktorý nesie meno Fantastic Beasts & Where To Find Them. Takže to opäť vyzerá na zaujímavý zážitok, minimálne pre fanúšikov spomínaných brandov. Mne osobne asi viac vyhovuje jednička s tým Portalom a inými hrami.

LEGO Dimensions Portal DrWho

via Press Start

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *