LEGO Dimensions dostanú Portal!

Lego Dimensions

Warner Bros. oznámili LEGO Dimensions už minulý mesiac a podľa oficiálnych slov hra vyjde 29. septembra. Dovtedy môžeme očakávať množstvo oznámení, keďže sa jedná o toys-to-life hru, ktorá funguje na podobnom princípe ako Skylanders a Disney Infinity, teda že k hre dostanete skladačku, postavičky a tomu sa prispôsobuje obsah v hre. Bude sa pritom jednať o drahšiu záležitosť a základná verzia, v tomto prípade Starter Pack, sa bude predávať za 100€ pre Xbox One a ďalšie platformy. Ten bude okrem hry zahŕňať aj hraciu plochu, kocky na poskladanie brány, 3 minifigurky (Batman, Gandalf a Divoška z filmu) a Batmobile.

Teraz sa ale dostali na povrch informácie o doteraz neoznámených dodatočných balíčkoch s tématikou rôznych filmov a hier, no jedna z nich nás zaujala nesmierne. Podľa Walmartu, ktorý okamžite po medializovaní odstránil tieto informácie, by sme sa mali dočkať „DLC“ Portal, vďaka čomu je možné, že balíček za 60 dolárov ponúkne Chell, Companion Cube a možno aj oficiálnu GLaDOS. Jednalo by sa teda už o ďalší prídavok do sveta Portalu, keďže len pred pár hodinami bol predstavený doplnok pre Pinball FX2, ktorý si môžete stiahnuť na PC a Windows Phone.

Okrem Portalu sa dostali predbežne von informácie aj o ďalších balíčkoch, ktoré zahŕňajú Simpsonovcov, Lego Chima (3x figurka) a balíčky tímov Scooby Doo a Jurrasic World. Najzaujímavejšie však budú balíčky z Portalu a Simpsonovcov, keďže tie ponúkajú nové levely. A dúfajme, že aj GLaDOS, alebo aspoň dodatočné súčiastky pre tú, ktorú sme si vyrobili v redakcii.

GLaDOS Lego

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *