Lego s motívom Portal 2 je oficiálne a spárujete ho s LEGO Dimensions!

Lego Dimensions

Minulý týždeň sa vďaka Walmartu dostali na internet nechtiac prvé informácie o nových expanziách pre hru LEGO Dimensions a tvorcom už teda zrejme neostalo nič iné, než dodatky oficiálne oznámiť. Tie práve oznámili a skutočne potvrdili, že jeden z balíčkov, ktorý okrem herného obsahu zahŕňa aj LEGO kocky a figurky, sa bude niesť v duchu Portal 2. Tento balíček bude zahŕňať figurku Chell aj s Portal Gunom, nebude chýbať ani kocka Companion Cube a v neposlednom rade uvidíte aj Turreta, ktorý tak doplní vašu podomácky postavenú GLaDOS.

Ďalšie balíčky potom zahŕňajú Dr. Who balíček s postavičkami doktora (Peter Capaldi), Tardisa a K-9. Nebudú chýbať ani balíčky The Simpsons, Back to the Future a ďalšie. BTTF zahŕňa Martyho McFly s gitarou, hoverboardom a tiež sa stretneme so zmenšeninou DeLoreanu, aj keď skalní fanúšikovia skladačiek by radšej brali väčší a náročnejší model. Simpsonovci potom ponúkajú Homera Simpsona, televízor a Homerovo auto. A pivo Duff, na ktoré sa nesmie zabudnúť.

LEGO Dimensions Chell

LEGO Dimensions Portal DrWho

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *