NHL 17 predstavené: Táto hra splní vaše sny!

NHL 17

Tak a je to tu, EA predstavuje ďalšiu športovú novinku a tentoraz je to NHL 17. Ako sa dalo čakať, aj tento rok nás v hokeji čakajú viaceré novinky, ale nevyzerá to, že by sa hra vydala cestou svojho futbalového kolegu a zrejme tak pobeží na engine Ignite, nie na Frostbite.

Tých zmien v novom NHL bude pomenej, ale zato pribudnú nové možnosti ako si prispôsobiť zápas do posledného detailu. Okrem možnosti upraviť si svoj tím do posledného detailu tu pribudne aj nástroj Arena Creator, čo bude niečo ako map editor na ľadovej ploche. Arena Creator ponúkne možnosť upraviť si na svojom štadióne prakticky všetko – či je to ľadová plocha, svetlá, displeje a panely alebo aj džingle. EA dokonca sľubuje, že sa toho bude dať upravovať oveľa viac. Režim úpravy arény využijete v EASHL aj novom Franchise Mode. Mimochodom, EASHL sa dočkalo nového Player Rank systému, vďaka ktorému môžu hráči odomykať nové veci, či už do toho štadióna alebo pre váš tím. Hráči začnú s malým štadiónom vhodným na tréningy a priateľské zápasy a postupne sa dopracujú k obrovským arénam s kapacitou niekoľkých stoviek, ba dokonca tisícov divákov.

V súvislosti s úpravami som už načrtol, že sa v EASHL budú dať odomykať nové veci pre svojich hráčov. Po novom sa budú dať dresy upravovať do posledného detailu presne tak ako váš štadión. Na dresoch sa budú dať upravovať kombinácie farieb, pridávať rôzne grafické vzory a nechýba ani možnosť odvďačiť sa sponzorom tým, že ich logo vycapíte na dresy celého hokejového mužstva. Súčasťou herného zážitku bude po dlhšom čase in-game tréner vo vizuálnej podobe, ktorý sa postará o to, že vaši hokejisti budú tí najlepší na ľade. Počas zápasov vám dokonca trenéri budú dávať tipy, ktoré vám dopomôžu k Stanley Cupu. Do hry tiež pribudnú režimy Draft Champions a World Cup, čiže svetový pohár, kde sa vám mooooožno podarí získať zlato aj za slovákov.

Nakoniec do NHL pribudne aj kompletná profesionálna liga ECHL, kde budete pre zmenu bojovať o Kelly Cup. Narozdiel od nového fotbalu, NHL 17 vychádza len na PS4 a Xbox One.

NHL 17 World Cup

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *