FIFA 17 ohlásená: Futbal sa zmenil a beží na Frostbite!

FIFA 17

“Ľudia vravia, že sa futbal nikdy nezmenil,” tak presne tak sa EA rozhodla oznámiť nový ročník futbalu a zdá sa, že ten najväčší za posledné roky. FIFA 17 totiž so sebou prináša obrovské zmeny a jednou z najvýznamnejších je prestup z enginu Ignite (ktorý bol pôvodne vyvinutý pre tieto hry) na Frostbite, ktorý sa vyznačuje realistickou fyzikou a skvelou grafikou, čo vývojári využili už v hrách ako je Battlefield, Star Wars Battlefront alebo nový Mirror’s Edge Catalyst. Tvorcovia vravia, že práve prestup na engine od DICE im umožní obohatiť fotbal o množstvo noviniek, ktoré budú zrejme pribúdať každým rokom.

Navyše, FIFA 17 možno na svojom obale nebude mať jednu, ale možno až štyri hviezdy! Aj to by bol totiž spôsob, ako sa odvďačiť štvorici futbalistov, ktorí sa priamo podieľali na vývoji novej hry. Sú nimi James Rodriguez (Real Madrid), Anthony Martial (Man UTD), Eden Hazard (Chelsea) a Marco Reus (Borussia Dortmund). Fanúšikovia by si určite mali zapísať do kalendára dátum 29.9., to je totiž deň, kedy FIFA 17 vychádza. Celkom veľkým potešením pre old-gen hráčov je určite skutočnosť, že FIFA 17 vychádza aj na Xbox 360 a PlayStation 3, po boku nového hardvéru! Na nové konzoly však bude dostupná v troch edíciách, okrem štandardnej vyjde totiž aj Deluxe a Super Deluxe s rôznymi dodatkami.

No a samozrejme si nezabudnite pozrieť trailer nižšie, ktorý nám ukazuje históriu série FIFA spolu s prvými zábermi z najnovšej časti.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *