Injustice 2 potvrdené novým únikom

Injustice Gods Among Us

Superhrdinovia si zvolili cestu úniku a ten najnovší potvrdzuje to, o čom sa začalo v posledných dňoch špekulovať. Že je v príprave nová bojovka Injustice 2, ktorá bude ešte akčnejšia a graficky ešte vyspelejšia, než už tak obľúbená jednotka. Nový Injustice bude totiž využívať rovnaký engine ako Mortal Kombat X a tak môžeme čakať kvalitnú grafiku, animácie a všetko, čo tak dobre poznáme z Mortal Kombat X. To všetko, ale teraz s DC hrdinami v hlavnej roli, plánuje priniesť Injustice 2, ktoré bolo predčasne odhalené vďaka jedinej fotke. Na nej môžeme vidieť súboj Flasha a Batmana, asi najvýznamnejšieho superhrdinu z DC univerza (sorry fanúšikovia Supermana). No a na fotke nechýba ani text, ktorý v preklade znamená „Každý boj ťa definuje“.

Človek, ktorý sa o leak postaral, tvrdí, že tieto propagačné materiály dostávajú už teraz obchody ako Gamestop či Target, ktoré budú prijímať predobjednávky na novú hru. Predstavená by mala byť už na E3 a možno ešte skôr, ktovie. Každopádne, jednou zaujímavosťou zo sveta Injustice je aj špeciálna edícia Galaxy S7 edge so zlatým logom Batmana na zadnej strane. A ten mobil vyzerá cool.

Injustice 2

via Polygon

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *