Vývojári majú záujem o cross-play v Mortal Kombat 11

Mortal Kombat 11
Mortal Kombat 11 sa pred pár dňami dočkalo veľkého ohlásenia, vďaka ktorému sme sa dozvedeli o postavách, príbehu aj predobjednávkových bonusoch. Dodatočne ešte prichádza info o cross-playi.

Záujem o cross-play vyjadrili samotní vývojári počas eventu v Londýne: „Náš reportér Callum Agnew mal možnosť zahrať si hru a tiež sa letmo porozprávať s dizajnérom Derekom Kirtzicom z NetherRealm Studios. Na náš príkaz sa Callum opýtal, či je šanca na cross-play v hre, keď ho už sprístupňuje množstvo titulov. Hoci o tom teraz nechcú poskytovať žiadne detaily, je to vec, ktorú chcú a dúfajú, že sa im jedného dňa podarí spraviť. Nie je pravdepodobné, že sa cross-play objaví v hre pri vydaní… ale môže byť vydaný neskôr,“ uvádza server WCCFtech.

Mortal Kombat 11 prinesie tradičnú zostavu bojovníkov, medzi ktorými nechýba Scorpion, Sub-Zero, Baraka, Raiden, Liu Kang, Kung Lao alebo Shinnok. Nechýba ani Sonya Blade, ktorú tentoraz stvárni WWE šampiónka Ronda Rousey. Pribudnú navyše aj nové postavy schopné manipulovať čas. Je tu Geras, za ktorého sa hrá podobne ako za Jaxa a Kronika. Je to vôbec prvý ženský finálny boss v sérii Mortal Kombat. Je strážkyňou času a zároveň stvoriteľkou existencie. Nechýbajú ani doposiaľ najbrutálnejšie Fatality útoky ani Fatal Blows. Tie sú priamou náhradou X-Rayov s rozdielom, že sa dajú aktivovať len pri nízkom zdraví.

Mortal Kombat 11 tiež prinesie 28. marca/března online betu. Inak hra vychádza 23. apríla/dubna s podporou Xbox One X. Zdá sa navyše, že tu hra pobeží v 4K 60fps. K dispozícii bude ako klasická, tak zberateľská edícia so steelbookom, MK magnetom, maskou Scorpiona v životnej veľkosti a in-game bonusmi.

via WindowsCentral

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *