Čaká nás nový Mortal Kombat?

Mortal Kombat X
Už sú to tri roky, čo sa naša redakcia rozlúčila s jedným alebo dvomi ovládačmi pri hraní Mortal Kombat X. A zdá sa, že je to perfektný čas na to, aby sa začali o svoju existenciu strachovať aj iné ovládače, pretože… nás zrejme čaká nový diel.

Tvorca hry Ed Boon to naznačil na Twitteri, keď na tweet istého fanúšika reagoval slovami „Vieš, čo by ešte bolo kool?…..“. Práve gramatická chyba v poslednom slovíčku má typické črty obľúbenej série Mortal Kombat, kde je u viacerých slovíčok začínajúcich na C toto písmeno vymenené za K. Napríklad v poslednom dieli sme sa mohli stretnúť so slovíčkami ako KombatKard, Kustom alebo asi najznámejšie Krypt. Je tak málo pravdepodobné, že by sa jednalo o preklep, zvlášť ak ešte v tweete po slove nasledovalo päť bodiek.

Mimochodom, Boon tak reagoval na fanúšika, ktorý povedal, že by bolo cool vidieť v roku 2018 nový DLC obsah do Injustice 2. Nuž, uvidíme teda, čo je na tom pravdy a či sa dočkáme už v najbližších rokoch Mortal Kombat 11.

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *