Mortal Kombat X ponúkne Liu Kanga a Predátora

Mortal Combat

Mortal Kombat X vychádza už budúci mesiac a už teraz sa dozvedáme čo-to z jeho príbehu. Príbeh hry sa koná 25 rokov po udalostiach z predošlého dielu, kedy už pozemskí hrdinovia vyhrali boj proti invázii Shao Kahna. Víťazstvo však bolo drahé a svojim životom zaň zaplatili mnohí šampióni aj bojovníci. V záhrobí však neostanú navždy, oživí ich čarodejník Quan Chi a začne ich využívať ako svoje bojové bábky. V záhrobí však neostanú navždy, oživí ich čarodejník Quan Chi.

Za živých bude bojovať lukostrelec a šaolin Kung Jin a v hre by sa tiež mal objaviť Kangov majster Bo‘ Rai Cho, aj keď uňho nie je celkom jasné či bude len príbehovou postavou alebo si zaňho zahráme. A keď už spomíname šaolinov, doplní ich nemŕtvy Liu Kang. Nakoniec sa objavili nové správy o DLC, ktoré potvrdzujú postavy Jasona Voorheesa a Predatora. Dokopy môžeme čakať štyri DLC packy.

The Ultimate Horror Pack ponúkne postavu Jasona Voorheesa a skiny Vampiress Mileena, Kraken Reptile, Pharaoh Ermac. Ďalší filmovo orientovaný balíček, Predator / Prey Pack prinesie postavu Predátora a skiny inšpirované predátorom: Commando Johnny, Infrared Scorpion a Carl Weathers (Jax).

The Klassic Pack #1 prinesie Tanyu a klassic skiny pre Kano, Sonyu a Liu Kanga. Pack #2 potom pre zmenu prinesie Tremora a skiny pre Quan Chi, Jax a Kung Laa.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *