Titanfall 2 síce vyvíjajú tvorcovia CoD, ale hry budú mať spoločné veľmi málo

Titanfall 2

Keďže je Titanfall 2 dielom bývalých tvorcov Call of Duty, niektorí sa začali obávať kvality singleplayerovej kampane v tejto hre. Titanfall 2 totiž narozdiel od svojho predchodcu už nie je čisto multiplayerový, ale chce nám odkryť niečo viac z univerza a v jej príbehu sa tak dozvieme niečo viac. Hlavným hrdinom príbehu má byť vojak Jack Cooper, ktorý do tváre pripomína Tonyho Starka. Ten bol vybraný, aby išiel do boja s istým titanom a pretože obaja majú vlastný rozum, tak budú tvoriť tím, ktorý sa postupne mení v nerozbitnú dvojicu.

Doterajšie info o kampani nám tak naznačuje celkom zaujímavé smerovanie kampane a veríme, že táto kampaň nedopadne tak ako v Battlefielde 4 a vybraných dieloch CoD. Samotný zakladateľ Infinity Ward, ktorý dnes pracuje na Titanfalle 2, dokonca volal do Activisionu, aby im odkázal, nech nepo**rú remake CoD 4! Tvorcovia tiež vravia, že narozdiel od CoD Titanfall 2 nebude koridor.

Zaujímavé je tiež smerovanie multiplayeru. Kým jednotka využívala služby Microsoft Azure (a využívala real-time aktualizáciu hry cez cloud), tak Titanfall 2 už bude využívať viaceré serverové rozhrania – po boku Azure pribudnú servery Amazonu, ktoré využíva Apple, a taktiež servery Googlu. Je to tak hlavne pretože Titanfall 2 už upustil od exkluzivity a narozdiel od jedničky si ho zahrajú aj na PS4-ke.

via Gamespot

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *